97-200 Tomaszów Mazowiecki,
Ul.Spalska 112

504-668-982
biuro@ttmionz.pl

Niepokój wolontariuszy

| |
Administrator strony TTMiOnZ
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

TOMASZÓW MAZOWIECKI !!!!
WAŻNE!!!
PROSZĘ PRZECZYTAĆ DO KOŃCA!!!

WIELKANOC to czas otuchy i nadziei.
Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka. 
Niestety, moja wiara w drugiego człowieka 
UMARŁA bezpowrotnie.
DLACZEGO?
Dlatego że pies, kot i każde inne żyjące stworzenie, to istoty dla mnie bardzo ważne...niestety nie wszystkim na nich zależy. 
To my ,ludzie odpowiadmy za bezdomność i bezmyślne rozmnażanie.
Wiele z tych zwierząt przez głupotę ludzką trafia do schronisk .
Tam kolejne rozczarowanie.

Urzędnik na stanowisku kierownika ... no cóż, to miejsce nigdy nie będzie wyglądało porządnie , jeśli będzie nim zarządzała osoba , która kompletnie nie potrafi rozmawiać z ludźmi , jest impulsywna, wybuchowa i mocno nie znająca tematu tak delikatnego ,jak opieka nad skrzywdzonymi już zwierzętami .Nabór na stanowiska opiekuna zwierząt jest, wydawać by się mogło mocno przypadkowy...nie ważne kto byle by przyszedł .Nowo zatrudnieni ludzie , przychodzą do pracy pod wpływem alkoholu .Natomiast wolontariuszy którzy chcieliby tam pracować ,ma się głęboko w poważaniu - wszyscy byle by nie oni .A przecież w najlepszych schroniskach w kraju pracują właśnie wolontariusze.To im zależy najbardziej na tych zwierzętach ,Robią to wszystko z potrzeby serca - takich pracowników potrzeba u nas , żeby zaczęło się wreszcie dobrze dziać !!! Potrzeba ludzi z pasją , zaangażowanych i chętnych do tej , jednak mocno specyficznej i wymagającej poświęcenia pracy. Próbowałam rozmawiać z wice prezydentem Jurkiem - zbywał mnie mówiąc, że nie miał czasu.Do pana prezydenta Witko nie mam dostępu , choć napisałam pw z prośbą o rozmowę - nie odpowiedział.Zawsze uważałam ,że dialog jest podstawą, a tu jak zwykle zderzenie z murem .

Psy ze schroniska

 

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby wpisy nie naruszały niczyich dóbr osobistych. Jeśli uważasz że któryś z komentarzy powinien być usunięty zgłoś administratorowi strony.


Kod antyspamowy
Odśwież